Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

Combilift  Kombinētie pacēlāji („kombinētie lifti”)

Kombinētās autostāvvietu sistēmas, kas apvieno Parklift un Parkplatform principu. Ja ir nepieciešams novietot automašīnu zemākā līmenī, automašīna ir jānovieto uz brīvas platformas. Ja automašīnai jābūt novietai augšējā līmenī, apakšējās platformas pēc vadības paneļa komandas tiek pārvietotas uz malām, atbrīvojot vietu augšējās platformas pārvietošanai uz leju, bet apakšējās uz augšu. Sistēmas drošību nodrošina bīdāmie vārti, kas bloķē piekļuvi sistēmai tās darbības laikā.

  • Izmanto pacelšanas un sānu kustības kombināciju;
  • Vairākas reizes palielina autostāvvietu skaitu, pateicoties kompaktai stāvvietai divos vai trīs līmeņos ar vienu piekļuves ceļu;
  • Ļauj novietot katru automašīnu neatkarīgi no citām;
  • Nodrošina augstu struktūras un darba drošību (to apstiprina TÜV un CE sertifikāti);
  • Aprīkoti ar uzticamu, izturīgu hidrauliku;
             Viegli lietot un uzturēt

Combilift 542

Divlīmeņu sistēma nodrošina neatkarīgu stāvvietu katrai automašīnai,  izmantojot līdz 1,75 m dziļu bedri un ar minimālu telpas augstumu (2,2 m). Platformas pārvietojas horizontāli iebraukšanas līmenī; apakšējā līmeņa platformas tiek pārvietotas vertikāli, izmantojot hidraulisko piedziņu. Augstums ļauj novietot augšējos līmeņos  džipus un mikroautobusus vai automašīnas ar augšējo bagāžnieku.

Lai novietotu automašīnu augstākajā līmenī, ir nepieciešams uzbraukt uz platformas. Lai novietotu automašīnu zemākā līmenī, augšējā līmeņa platformas tiek pārvietotas pēc komandas no vadības paneļa. Apakšējā platforma paceļas uz brīvo vietu, izmantojot hidraulisko piedziņu. Tiklīdz automašīna ir uz apakšējās platformas (kas atrodas augšējā līmenī), tā iet uz leju. Sistēmas drošību nodrošina bīdāmie vārti.

Combilift 543

Trīslīmeņu sistēma nodrošina neatkarīgu stāvvietu katrai automašīnai. Lai novietotu automašīnu vidējā līmenī, ir nepieciešams to nogādāt uz platformas. Lai novietotu automašīnu augšējā vai apakšējā līmenī, vidēja līmeņa platformas pēc komandas no vadības paneļa tiek pārvietotas uz sāniem: ar hidraulisko piedziņu apakšējā platforma pacēļas līdz tukšajai vietai vai augšējā iet uz leju. Tiklīdz automašīna atrodas uz apakšējās vai augšējās platformas (kas atrodas vidējā līmenī), tā atgriežas sākotnējā pozīcijā (apakšējā daļa pazeminās, augšējā - uz augšu). Sistēmas drošību nodrošina bīdāmie vārti.

CombiLift 551

 

Divlīmeņu sistēma nodrošina neatkarīgu stāvvietu katrai automašīnai. Automobiļu apakšējā rinda ir novietota uz platformām, kas pārvietojas horizontālajā plaknē ar elektriskās piedziņas palīdzību pēc vadības paneļa komandas; automašīnu augšējā rinda ir novietota uz platformām, kas pārvietojas vertikāli, izmantojot hidraulisko piedziņu. Apakšējās rindas platformu skaits vienmēr ir par vienu mazāks nekā augšējās rindas platformām, kas ļauj tās pārvietot uz sāniem. Lai nolaistu jebkuru augšējās rindas platformu, apakšējās platformas tiek pārvietotas uz sāniem, veidojot brīvu vietu.

Combilift 552

 

Šīs sistēmas īpatnība ir caurbraukšana. To izmanto kopā ar sistēmu Combilift 551, 543 vai 542.

Ja telpas platums ir lielāks nekā garums, var uzstādīt papildu Combilift 552 Combilift 551, 543 vai 542 sistēmu priekšā. Izmantojot centrālo vadības paneli, lietotājs izvēlas savu stāvvietu. Pirmajā rindā ir brīva vieta caurbraukšanai tādā veidā, ka otrajā rindā izvēlētā autostāvvieta kļūst pieejama iebraukšanai/izbraukšanai

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search