Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

Platform

Platformas caurbraukšanas ceļus un vietas aiz kolonnām, tostarp grūti sasniedzamās vietās. Kad  automašīna ir jāizbrauc, pārējās, kas iepriekš bija novietotās uz paliktņiem, tiek pārvietotas uz sāniem, atbrīvojot ceļu automašīnai., kas pārvietojas horizontālā plaknē. Tās ļauj palielināt stāvvietu skaitu, aizpildot

 

  • Vairākas reizes palielina stāvvietu skaitu un manevrēšanas iespējas, pārvietojot platformas horizontālajā plaknē kopā ar automašīnām;
  • Ļauj maksimāli izmantot braukšanas telpu un grūti sasniedzamas vietas;
  • Izgatavotas no nodilumizturīgiem materiāliem, kas ietaupa naudu to darbībai;
  • Pārvietojas bez trokšņa;
  • Nodrošina augstu konstrukcijas uzticamību un darba drošību ar to (apstiprina TÜV un CE sertifikāti);
  • Ļauj novietot katru automašīnu neatkarīgi no citiem automobīļiem.
Platforma 501

Sistēma nodrošina platformu pārvietošanos pa vadotnēm, kas atrodas perpendikulāri to garajai pusei. Platformas tiek izvietotas divās vai vairākās rindās. Katrā rindā ir viena brīva vieta, kas ļauj pārvietot platformu automašīnu pārvietošanai uz aizmugurējām stāvvietām.

Platformas ļauj racionāli izmantot stāvvietu un organizēt stāvvietas aiz kolonnām, stūros, kā arī vietās, kuras ir grūti piekļūt autostāvvietai.

Platforma 503

Sistēma nodrošina platformu pārvietošanos gar vadotnēm paralēli garajai malai un nodrošina neatkarīgu stāvvietu katrai automašīnai gar braukšanas ceļiem. Katrai rindai ir viena brīva vieta, kas ļauj pārvietot platformu, izmantojot elektrisko piedziņu, lai novietotu automašīnas uz stāvvietām, kas atrodas platformu sānos. Var brīvi pārvietoties pa platformām, kuras nav aizņemtas.

Platform Turntable 505

Rotējoša platforma, kas paredzēta, lai pagrieztu transportlīdzekli. Iebraukšana uz platformas tiek veikta no jebkuras puses. Zem platformas ir elektriskā piedziņa, kas to pagriež ar novietotu automašīnu uz vajadzīgo pozīciju.

Sistēma veiksmīgi var tikt izmantota tur, kur saskaņā ar drošības nosacījumiem ar automašīnu var braukt tikai uz priekšu vai ja ir manevrēšanas grūtības. Ar Turntable 505 var pagriezties 360º pa labi vai pa kreisi. Pieļaujamā slodze uz platformu - līdz 2,5 tonnām.

Platform Turntable 506

Jauno "super plāno" rotējošo platformu 506 var uzstādīt uz gandrīz jebkuras virsmas. Lai to instalētu nav nepieciešama iepriekšējā sagatavošana.

Ja var braukt tikai atpakaļgaitā vai nav pietiekami daudz vietas, lai pagrieztos vienā paņemienā, šī sistēma ir vienkāršs risinājums iebraukšanai/izbraukšanai vēlamā virzienā.

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search